Karadenizliler Mh. Şenkaya Sk.
No:3/1 Başiskele / KOCAELİ
+(90) 262 335 54 42

Ulusal Marker Kabı

Ulusal Marker Kabı

2018 senesinden itibaren ülkemizde de yürürlüğe konan karayollarında tehlikeli madde taşımacılığının ve bu maddeleri ihtiva edecek ürünlerin üretiminin ADR mevzuatına uygun yapılmasıyla ilgili çalışmalara önceden başlayan firmamız Ulusal Marker taşımacılığında kullanılan standart her bir hacimdeki ürünün tasarım sertifikasına ve üretim/üretim yeri uygunluğuna sahiptir.

5 Litrelik, 10 Litrelik ve 30 Litrelik 1A1 tipindeki Ulusal Marker Ambalajlarının ve 110 Litrelik, 250 Litrelik ve 500 Litrelik 31A tipindeki IBC.lerin imalatı için TSE tarafından gerekli sertifikalarımız alındığından bu izin belgesinin güveni ve gururuyla üretimlerimiz yapılmaktadır.

Sertifikalı malzemeler ile standart olarak üretilen ürünlerimiz, imalat süreçleri tamamlandıktan sonra deneyimli ve eğitimli test personelleri ile sizlere teslim edilmeden evvel tam donanımlı test merkezimizde olabilecek her türlü kötü koşul göz önünde bulundurularak test edilmektedir.

Bizlerin ve TSE uzmanlarının gözetiminde tamamlanan testler doğrultusunda geçer onayı alan ürünler sizlere gerekli dokümantasyonlarla beraber teslim edilmekte ve takibi yapılmaktadır.